logo
XS
SM
MD
LG
Телефон для довідок:     +38(096)475-99-55
Електронний медичний сервіс Тернопільщини

Про сервіс

Електронний медичний сервіс Тернопільщини створюється перш за все для потреб пацієнтів закладів охорони здоров'я Тернопільської області. Мета створення сервісу - зробити більш доступною високоспеціалізовану допомогу для жителів сіл та районних центрів. Для потреб пацієнта створюються перш за все три сервіси: Запис на прийом до спеціаліста третинного рівня, Запит на телемедичну консультацію та Відео консультація (це сервіс на першому етапі буде доступний тільки для медиків, адже мова буде йти про обмін медичними зображеннями та дослідженнями в момент, коли потрібна ургентна консультація спеціаліста обласного рівня). 

Додатковими сервісами буде Довідкова інформація про перелік закладів 3 рівня, Про медичні послуги, які надаються в цих закладах та Про перелік аптек, які здійснюють продаж ліків за безкоштовними рецептами (є учасниками програми "Доступні ліки)

З 22 жовтня сервіс розпочинає працювати в тестовому режимі, а з 1 листопада 2020 в повноцінному режимі.

Першими стають доступні сервіси : Запису на прийом та Телемедична консультація.

Записати пацієнта на прийом може будь-який лікар району або ж запис може здійснити сам пацієнт . Для проведення консультації у пацієнта має бути електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря та заброньований час прийому до потрібного спеціаліста. Це дозволить пацієнту з районного центру не тільки гарантовано потрапити на прийом до потрібного спеціаліста, а й не витрачати час на сидіння в закладі.

Запит на телемедичну консультацію подається тоді, коли у пацієнта є всі необхідні для пацієнта обстеження. Файли з обстеженнями він долучає до запиту на телемедичну консультацію. Відсутність таких обстежень не дасть змогу надати пацієнту консультацію віддалено, адже лікар не зможе зробити заключення просто зі слів пацієнта. Важливим є розміщення реального номеру телефону пацієнта, адже у лікаря-консультанта можуть бути ряд додаткових запитань. Телемедична консультація також надається за наявності електронного направлення.